Piramitleri uzaylılarmı yaptı

                      

Dünyanın En ilginç Ufo Hikayeleri: Mısır Piramitlerini uzaylılar mı yaptı?

Bazıları dünyadaki dev anıtların çok eski tarihlerde çok ileri teknolojileriyle dünyayı ziyaret eden uzaylılar tarafından yapıldığını veya tasarlandığını öne sürüyorlar.

Bu belgeselde de, Mısır piramitlerini uzaylıların yapıp yapmadığı her zaman ki gibi akılları karıştırmaya devam edecek.Ancak Erich Von Daniken’ a sırt dönen bilim adamlarının hala çözemedikleri olgular var. Bilim adamlarına göre piramitler 20 yılda tamamlandı. 2 milyondan fazla blok olduğu göz önüne alınırsa, bütün inşaat dönemince Mısırlıların bir bloğu 1,5 dakika içinde kesmeleri, taşımaları ve yerleştirmeleri gerekiyordu ve bunu her gün yılda 365 gün hiç bir şey yapmadan yapmak zorundaydılar. Peki o zaman kim doğru söylüyor ve orada olan neydi?

Yorum - “Piramitleri uzaylılarmı yaptı”

  1. haluk diyor ki:

    bu yorumu okuyan arkadaşlar hep din bilimden ayrı tutulmuştur aslında dini geçmişle butur tarihi geçmişi karıştırma zamanı gelmedimi mesela mayalarda dışarılardan gelenler anlatılır bukıtayı oçağlarda kim ziyaret edebilir dünyayı yönetmek için önce dünyayı tanımaklazım onun için hz süleymandan başkası olamaz emrindeki cinler vasıtasıyla her türlü mühendislik imalat bilgisine sahiplerdi bengibi düşünen varmı bilmem ama darwinciler bunada nasıl bir kılıf cıkaracaklar bakalım evrim çöktü sıra uzayla uzaylılara geldi hiç düşünmüyolarmı uzaylıda olsa onlarıda yaratankim.

Yorum yap